Jejku!!Ja do Was z jedną małą wiadomością..Przeglądam besty i widzę reklame sukienek.Kliknęłam z ciekawości i są tam takie skarby,że hoho!!! link macie tutaj --> http://allani.pl/produkty/sukienki-na-studniowke?a_source=display&a_campaign=damskie&gclid=CMGR7omanLwCFYlF3god4GIAXg Zbieram kase na wakacje!Już wiadomo co pierwsze kupie :* Przeglądam sobie zdjęcia z przedszkola :) Patrzcie co znalazłam :) Słodka ja ♥
Mam na imię Natalia.31 stycznia skończę 12 lat.Jestem młodą bloogerką ale mam nadzieję,że uda mi się sprostać temu zadaniu.Hobby:Śpiewanie ♫
niedziela, 26 stycznia 2014
sobota, 25 stycznia 2014
Witam ☺
Cześć wszystkim!Jesetem tu nowa i zdaję sobie sprawę,że nie szybko uzbieram widzów.Zacznę tu o sobie :) Mam na imię Natalia,kocham śpiewać(to jedyne,co mi wychodi).Lubię zwierzęta mam królika,chomika i rybke.Urodziny obchodzę 31 stycznia.Może jestem trochę dziecinna,bo oglądam Violetta,ale co mi tam :) Jestem amatorską artystką w sztuce nowoczesnej :) Szukam nowych pomysłów w różnych muzeach.Jestem specyficzna i orginalna.Mam nadzięję,że spodobają się Wam następne posty :)) Do zobaczenia wkrótce ♥
Subskrybuj:
Posty (Atom)


