Cześć wszystkim!Jesetem tu nowa i zdaję sobie sprawę,że nie szybko uzbieram widzów.Zacznę tu o sobie :) Mam na imię Natalia,kocham śpiewać(to jedyne,co mi wychodi).Lubię zwierzęta mam królika,chomika i rybke.Urodziny obchodzę 31 stycznia.Może jestem trochę dziecinna,bo oglądam Violetta,ale co mi tam :) Jestem amatorską artystką w sztuce nowoczesnej :) Szukam nowych pomysłów w różnych muzeach.Jestem specyficzna i orginalna.Mam nadzięję,że spodobają się Wam następne posty :)) Do zobaczenia wkrótce ♥


Hej :) Powodzenia w blogowaniu!
OdpowiedzUsuń~Wiktoria